Atelokolagen Linerase biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy tkanek

Profesor Andrea Corbo na wykładzie w czasie Warsaw Dental Medica w sposób obszerny przedstawił korzyści płynące dla pacjenta z zastosowania terapii kolagenem Linerase. Już po 3 krotnym podaniu w brodawkę dziąsła, w odstępach tygodniowych można osiągnąć wspaniałe efekty odbudowy i uniesienia się dziąseł.

Profesor wykonał także 3 etapowy zabieg na pacjentce z zastosowanie, maski przed zabiegowej, która wspaniale przygotowuje skórę i pobudza jej regenerację. Skóra po zastosowaniu maski jest niezwykle gładka, maskę można wykonywać także między seriami zabiegów kolagenowych dla poprawy kondycji skóry. Następnie wykonano iniekcje z kolagenu Linerase, a po została nałożona maska łagodząca Linerase, która pozwoliła ukoić skórę, ograniczyć niemal do zera obrzęk oraz zredukować siniaki. 

Profesor przedstawił też efekty zastosowania mikrobotoxu w połączeniu z atelokolagenem linerase w kosmetyce i dermatologii. Kolagen miesza się w odpowiedniej proporcji z kolagenem i wstrzykuje tę kompozycję skórę pacjenta, przy zastosowaniu odpowiedniej techniki. 

Ta tematyka zostanie obszerniej omówiona w czasie Kongresu Medycyny estetycznej ICAAM we wrześniu 2019 r.

Nasi partnerzy