Kongres Warsaw Dental Medica Show - 2019

We wrześniu 2019 r. mieliśmy okazję obserwować kongres Warsaw Dental Medica Show w Centrum Targowym Ptak Expo w Nadarzynie. 

Kolejne ciekawe wydarzenie medyczne, w czasie, którego lekarze stomatolodzy mieli okazję zapoznać się zarówno z nowościami z branży stomatologicznej jak i z nowościami medycyny estetycznej. 

Zaprezentowano stomatologiczne zastosowanie LinErase - atelokolagenu. Słuchacze warsztatów mieli okazję zapoznać się z wynikami badań i efektami zastosowania preparatu u pacjentów z atrofią dziąseł. Na warsztacie pokazano także 3 etapowy zabieg na twarz, szyję, dekolt i dłonie. W czasie wykładów Profesor Andrea Corbo wspomniał o innowacyjnych zastosowaniach kolagenu z toksyna botulinowa i innymi stymulatorami jak Radiesse. Na ten temat więcej zostanie powiedziane na najbliższych targach w Łodzi oraz kongresie ICAAM we wrześniu w Warszawie. 

  

Kongres został uświetniony Galą na której wręczono liczne nagrody i występami Lou Bega.

Jednym z ciekawszych wyróżnień było przyznanie nagrody za urządzenie do wydobywania złamanych narzędzi. Wszyscy lekarze uczcili właściciela firmy ogromnymi brawami, gdyż jest to narzędzie niezmiernie ułatwiające im pracę. 

  

 

 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy