O nas

Szanowni Państwo,

tworzymy ten periodyk dla WAS, dla pacjentów i lekarzy aby udostępniać pacjentom wiadomości o nowych możliwościach jakie daje medycyna estetyczna oraz kosmetologia. Chcemy przybliżyć Wam zasady zdrowego żywienia, suplementacji i sposoby na zachowanie zdrowia i urody. Propagujemy bezpieczne zabiegi i produkty. Stawiamy na zdrowie i bezpieczeństwo. Chcemy stworzyć serwis informacyjny w którym będą znajdować się wiarygodne informacje i badania na temat produktów i zabiegów.

Dowiecie się od nas jakie mogą być skutki uboczne niektórych zabiegów i przeciwwskazania oraz oczekiwane rezultaty. Dla kogo jest najlepszy dany zabieg. Na co możecie liczyć. Na co powinniście zwrócić uwagę. Czy cena ma znaczenie, a jeśli tak to jakie... i wiele innych.

Będziemy uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach dotyczących branży medycyny estetycznej i kosmetologii.

W pierwszym wydaniu zamieścimy informacje z kongresu medycyny estetycznej organizowanego przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Stowarzyszanie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Zamieścimy tez najnowsze informacje ze szkolenia przeprowadzonego przez firmę Lea Futur.

Będziemy nawiązywać kontakty ze środowiskami zajmującymi się zabiegamy estetycznymi i kosmetycznymi a także medycyną mająca na celu profilaktykę zdrowia, gdyż to ona jest najważniejsza.

Mamy nadzieję, że i lekarze i pacjenci znajdą tu istotne dla siebie informacje.

Nasi partnerzy